Background Image

Web Tasarımında Webiskod İlkeleri

Tarih: 06.09.2017 Görüntüleme: 30 Etiketler:

            Profesyonel web hizmetleri ile Webiskod, kurumsal projeler gerçekleştirmektedir. Dijital platform ve internet ağlarında, güvenlik içerikli, kaliteli yazılımlar sağlayarak, kurumsal kimlik kazandırma çalışmaları gerçekleştirmektedir. Firmanın sunduğu hizmetler arasında; , kurumsal web tasarım ve profesyonel web tasarım hizmetleri bulunmaktadır. Mesleki ahlak kurallarını benimseyerek, müşteri ayrıcalığıyla hizmet sağlayan kuruluş bilgi güvenliği ve müşteriye açıklık ilkeleriyle, üst düzey web hizmetleri sağlamaktadır. Webiskod'un sunduğu diğer bir hizmet ise; aylık web bakımıdır.özgün web tasarım

 

 Kurumsal Web Tasarımı

 

            Kurum ve kuruluşlara tasarım gerçekleştirirken sadece web alanında değil, marka imaj çalışmalarıyla da kaliteli hizmet sağlamaktadır. Bina giydirme tasarımları, reklam, broşür ve logo tasarımları, dosta, zarf, atentli kağıt, bloknot gibi reklam ve promosyon ürünleri tasarım çalışmaları da gerçekleştiren firma kurumsal web tasarım hizmetleri ile çıta yükseltmektedir. Yazılımlar sağlanırken, kurumlarla gerçekleştirilen yüz- yüze iletişim toplantıları ile başarı sağlanmaktadır. Temel hedef, kurumsal kimliğin yükseltilmesi, marka bilinirliğini sağlamak ve yazılım programlarıyla, dijital tasarımı, yönetilebilir web tasarımına dönüştürmektir. Kurumsal tasarımlarda, sosyal medya ajans, dijital medya ajans ve seo ajans hizmetleri ile destek ve takviye sağlanmaktadır. Seo hizmetleri ve web yazılımlar ile kurumsal web tasarım hizmetleri güçlendirilerek, kurumsal seo ve web tasarım ajansı ile yenilenmektedir. Webiskod, ücretsiz site analizi hizmeti de sağlamaktadır.

  Özgün Web Tasarım

 

            Her markanın imzası niteliğindeki logolar, tasarım başarısını da sağlamaktadır. Kurumsal duruş ve kurumsal kimliğin ilk adımı olan logo, Webiskod tarafından profesyonel şekilde tasarlanmaktadır. Markanın logosu, dijital platformda kullanılmak üzere program ve yazılımlarla güncellenmektedir. Müşteri talebine göre, profesyonel özgün web tasarım hizmeti veren firma, müşteri onayıyla projelerini gerçekleştirmektedir. En önemli kriter olarak, kurum beğenisini benimseyen ve sorunsuz çalışma sunumunu sağlayan firma, müşteri kullanımına uygun proje sunmaktadır. Kurum çalışanlarının kolaylıkla kullanabileceği yönetilebilir ve güncellenebilir panel sistemiyle çalışmaktadır.

 

            Firma, oluşturduğu tasarımların ve Seo sistemlerinin anahtar kodlarını başka müşterilerle paylaşmama ilkesini edinmiştir. Aynı zamanda, oluşturulan platformun tüm anahtar kodları, yazılım ve programları ile tasarım bilgi ve krokisi, müşterinin kendisine sunulmaktadır. Bugün yüzlerce Web tasarım firması arasında fark yaratmak için kaliteli, güvenilir ve ilkeli meslek anlayışıyla Webiskod, profesyonel tasarım hizmetleri sunmaktadır.


    Bu konuyu tek tıkla paylaşın